Te tabletki nie działają – Chlorella opinie po kuracji

Moje ostatnie miesiące nie należały do najlepszych. Czułam się ciągle zmęczona, miałam zły humor i nie miałam ochoty na nic. Do tego doszły zaburzenia snu, problemy z cerą i trawieniem. Nie byłam chora, wszystkie wyniki badań były w normie, a więc problem leżał gdzieś indziej. Nikt nie umiał mi pomóc i zaczęłam sama na własną rękę szukać przyczyny złego samopoczucia. W internecie dowiedziałam się, że mogą to być objawy toksyn nagromadzonych w organizmie. Niewłaściwa dieta, brak sportu, używki i przyjmowane leki są przyczyną niebezpiecznych substancji które się odkładają w naszym ciele. Nigdy nie przykładałam większej wagi do tego jak się odżywiam, nie przejmowałam się także lekką nadwagą spowodowaną brakiem aktywności, do czasu gdy mój organizm się zbuntował.

Postanowiłam zacząć działać. W internecie natrafiłam na tabletki Chlorella opinie miały różne, ale część osób sobie chwaliła.

Postanowiłam, że spróbuję. Zaczęłam stosować produkt według zaleceń, nie pomijałam żadnej dawki. Przez pierwsze dni czułam się jakby lepiej, ale myślę, że był to efekt placebo, gdyż nic nie działa aż tak szybko. Po kilku tygodniach stosowania moje dolegliwości nie ustąpiły, byłam dalej apatyczna, w nocy nie mogłam spać, a wypryski z twarzy nie zniknęły. Byłam bardzo rozczarowana że Chlorella nie działa. Tak bardzo liczyłam, że moje samopoczucie się poprawi, a tu nic. Postanowiłam dokończyć zakupione opakowanie, a później dać sobie spokój z podobnymi tabletkami.

Jakiś czas później będąc na zakupach spotkałam dawno nie widzianą koleżankę Ewkę. Umówiłyśmy się na kawę i ploteczki następnego dnia. Widząc ją uśmiechniętą i pełną życia, poczułam się jeszcze gorzej. Przez jakiś czas w głowie miałam jedno pytanie – Jak ona to robi że wygląda tak świetnie? W końcu nie wytrzymałam i zapytałam. Ewa opowiedziała mi wtedy, że jeszcze niedawno ciężko ją było wyrwać z domu, miała problemy z nadwagą, była przemęczona.

Wtedy ktoś polecił jej tabletki Detoxik i po jakimś czasie wszystko uległo zmianie.

Dlaczego by nie spróbować? – pomyślałam. Ten Detoxik to może być koniec moich problemów. Po spotkaniu pobiegłam do apteki i zakupiłam tabletki. Zażywałam kapsułki według zaleceń i już po dwóch tygodniach poczułam znaczną poprawę. Lepszy sen sprawił, że w dzień miałam więcej chęci do życia i dużo więcej energii, zaczęłam nawet chodzić na spacery. Wypryski, których miałam bardzo dużo zaczęły się zmniejszać, moja cera była bardziej promienna i miała więcej koloru. Pomyślałam, że w końcu znalazłam coś co działa i pozwala pozbyć się szkodliwych toksyn.

Nadal przyjmowałam kapsułki Detoxik, a moje samopoczucie było coraz lepsze.

Skończyły się także problemy z trawieniem, mogłam jeść wszystko bez obaw, że znowu coś mi zaszkodzi. Dodatkowo dzięki temu, że zaczęłam się ruszać moja waga spadła. Czułam się o wiele lżejsza i młodsza. Osoby wokół zaczęły zauważać moją metamorfozę, a ja byłam przeszczęśliwa. Teraz stosuje tabletki Detoxik profilaktycznie i bardzo dobrze się czuję, poleciłam kapsułki także mamie i przyjaciółkom i każda czuje się lepiej. Mam satysfakcję, że pomogłam nie tylko sobie, ale i najbliższym.