Uważajcie na efekty uboczne! Eliminacid – opinie i przestroga!

Jakiś czas temu przez dłuższy okres czułam się znacznie gorzej, byłam osłabiona, wiecznie zmęczona i śpiąca, do tego bardzo często bolała mnie głowa. Pojawiły się też problemy z cerą, co było w moim przypadku całkowitą nowością. Na początku bagatelizowałam objawy, a złe samopoczucie zrzuciłam na ciężką zimę i natłok pracy. Byłam pewna, że gdy tylko na niebie znowu pojawi się słońce i będzie ciepło, ja poczuję się lepiej i nie będę już takim snującym się wrakiem. W końcu, gdy pogoda zmieniła się na dobre, a ja dalej czułam się źle, uznałam, że najwyższa pora iść do lekarza. Na szczęście trafiłam w dobre ręce i szybko dowiedziałam się, że mój organizm jest po prostu zatruty.

Jako leczenie polecono mi Eliminacid, który miał bardzo dobre opinie

Sama dużo razy słyszałam nazwę tego preparatu, więc uznałam, że to może być to, co pomoże mi szybko uporać się z moim problemem. Eliminacid ma w swoim składzie dużo składników zasadowych, które są potrzebne w walce z odkwaszaniem organizmu, więc z góry założyłam sobie, że leczenie będzie bardziej, niż skuteczne. Do tego poczytałam informacje w internecie, opinie, w większość pozytywne i już całkiem byłam pewna działania Eliminacidu. Jednak życie szybko zweryfikowało i tak naprawdę, zanim na dobre zaczęłam przyjmować Eliminacid, to już musiałam z niego zrezygnować.

Pierwsze skutki uboczne pojawiły się u mnie już tego samego dnia. Po połknięciu pierwszej tabletki, żołądek bolał mnie strasznie. Następnego dnia było tak samo, więc zaczęłam podejrzewać lek o wywoływanie bólu. Do tego dołączyły także nudności, zaraz wymioty i biegunka. Dosłownie po trzech dniach przyjmowania, musiałam zrezygnować. Nie pomogło mi nic, a czułam się jeszcze gorzej, niż przed braniem. Wymioty spowodowały niesamowite osłabienie organizmu. Do tego w aptekach raczej cena nie jest adekwatna do ilości, czyli średnio się opłaca. Chyba, żeby zamawiać przez internet, ale jak ktoś chce na szybko, to bez sensu. Może druga osoba zareagowałaby zupełnie inaczej, ale ja osobiście Eliminacidu nie będę polecała nikomu.

Trochę załamana zgłosiłam się po pomoc do aptekarki. W końcu ona ma do czynienia z różnymi preparatami, więc zna różne alternatywy. Pani poleciła mi Detoxik.

Co prawda wcześniej nie słyszałam tej nazwy, ale zostałam uspokojona, że to jest nowość na polskim rynku 🙂 Okazało się jednak, że jedna z moich koleżanek z pracy też robi detoks organizmu przy pomocy Detoxiku i jest baaaardzo zadowolona. Wzięłam to za dobry znak i zaczęłam regularnie przyjmować kapsułki. Po przygodzie z Eliminacidem trochę bałam się skutków ubocznych, ale zupełnie niepotrzebnie- Detoxik w ogóle nie wywołał u mnie żadnego dyskomfortu, nie czułam się ani trochę gorzej, a już po kilku dniach przyjmowania poczułam, jakbym znowu budziła się do życia! Stałam się lżejsza, nie puchłam już tak bardzo, zniknęły worki pod oczami 🙂 Detoxik okazał się niesamowicie skuteczny, na pewno będę podpowiadała każdemu, kto skarży się na zakwaszenie organizmu. Po prostu super! Bardzo szybkie działanie, cera znacznie mi się poprawiła, nie jestem już senna i osłabiona 🙂 Po prostu znowu jestem sobą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *