Błonnik z ananasem – opinie po rozczarowaniu. Internetowe mity

Kiedy moja córka wyczytała w Internecie, że spożywanie błonnika z ananasem jest ponoć najskuteczniejszą metodą, nie zastanawiałam się ani chwili i od razu wybrałam się składniki swojej nowej kuracji. Mam 55 lat i w zasadzie przez 1/3 swojego życia walczyłam z pasożytami, które były wynikiem zakwaszenia organizmu oraz toksyn znajdujących się w moim ciele. Próbowałam wielu metod leczniczych, odwiedziłam niezliczoną ilość lekarzy oraz wykupiłam pół apteki. Niestety nic nie dawało żadnych rezultatów, które sprawiłyby, że poczułabym się lepiej.

Opinie na temat błonnika z ananasem krążą po całej sieci

Jedni wykazywali podejrzany zachwyt, inni zaś opisywali, że jest to tylko strata pieniędzy. Mimo wszystko nie porzucałam nadziei i codziennie piłam ten owocowy sok wraz z zakupionym błonnikiem. Niestety tygodnie mijały a ja nie zauważyłam żadnych pozytywnych zmian. Miałam już dość ananasa, bo jego codzienne spożywanie zaczęło przyprawiać mnie o zawrót głowy. Wytrzymałam miesiąc i postanowiłam zaprzestać zajadania się owocem, który jest drogi i jego smak już mi się zwyczajnie “przejadł”.

Ponownie poprosiłam córkę, aby poszukała w Internecie czegoś, co mogłoby mi pomóc. Po godzinie poszukiwań i przebijania się przez niezliczoną ilość reklam na temat przeróżnych środków, które niby mają zdziałać cuda (a które już wypróbowałam), w końcu znalazłyśmy kapsułki Spirulin Plus, które miały wiele pozytywnych opinii na różnych niezależnych forach internetowych. Czytając doświadczenia innych osób, postanowiłam wypróbować te kapsułki, bo czułam się coraz gorzej. Zamówiłam je więc bezpośrednio od dystrybutora: https://spirulinaplus.pl/

Zamówione tabletki Spirulin Plus przyszły bardzo szybko.

Poczytałam sposób dawkowania i od razu zabrałam się za terapię. I tu nastąpił przełom. Z każdym dniem zaczęłam czuć się lepiej. Odzyskiwałam siły witalne, wróciła mi dobra koncentracja oraz zaczęły znikać wszystkie objawy związane z toksynami. Miałam wrażenie, że z każdym dniem jestem coraz młodsza i silniejsza! Po miesiącu już całkowicie zapomniałam o tym, że kiedyś bardzo chorowałam.

To tak jakby ktoś zdjął ze mnie klątwę! Mogłam cieszyć się życiem, miałam w sobie dużo zapału i poprawiły mi się relacje z rodziną. Nawet nie wiem jakich słów użyć, aby opisać swój zachwyt.

Każdy, kto choruje wie, jak ciężkie jest życie, gdy nie można robić wszystkiego, na co się ma ochotę. Ja doświadczyłam najgorszych i najbardziej wstydliwych objawów związanych z przekwaszeniem organizmu i nikomu tego nie życzę. Tabletki Spirulin Plus sprawiły, że moje życie się odmieniło i wróciłam do zdrowia. Nawet moja córka jest zachwycona i sama postanowiła kupić te tabletki, bo doskonale zdawała sobie sprawę z tego, jak ważny jest regularny detoks.

O swojej kuracji opowiedziałam swoim koleżankom, które również borykały się z takim problemem. U nich również terapia poskutkowała i podobnie jak ja, znów cieszą się życiem. Udało mi się również zmienić pracę, co jeszcze mocniej wpłynęło na moje samopoczucie. Dziś czuję się silną kobietą, której nie są straszne żadne wyzwania, natomiast moi przyjaciele uznają mnie za wzór do naśladowania!

Aktualizacja z dnia 28.01.2019

Moje Kochane. Wiele z Was pisze do mnie z prywatnym pytaniem czy po tak długim czasie na pewno wszystko jest okej. Moja odpowiedź może być tylko jedna… Nie jest okej. Jest wręcz wyśmienicie! 

Po bardzo długim czasie męczenia się z różnymi detoksami – aj jaka ja byłam głupia bawiąc się w głodówkę… – pierwszy raz od wielu, wielu lat nie odczuwałam żadnego problemu po Świętach Bożego Narodzenia. Najadłam się po pełne brzegi, a doskwierała mi jedynie za ciasna sukienka:))). Z całego serca polecam tabletki Spirulin Plus, a że sporo z Was pytało gdzie można je kupić, to od razu zaznaczę UNIKAJCIE Allegro i innych OLXów, bo przez popularność tego suplementu coraz częściej można nadziać się na podróbki 🙁 Niestety coś o tym wiem…

Dlatego pamiętajcie, jeżeli chcecie nabyć dla siebie lub dla bliskich Spiruline Plus, to jedynie przez oficjalną stronę dystrybutora, o tutaj: https://spirulinaplus.pl/ – wystarczy kliknąć